زمان دقیق واکسن کرونا برای طلاب و اساتید حوزه علمیه

زمان دقیق واکسن کرونا برای طلاب و اساتید حوزه علمیه

زمان واکسیناسیون طلاب و اساتید حوزه
تعداد بازديد : 1228

زمان واکسیناسیون طلاب و اساتید حوزه

سایت آگهی طلاب: زمان شروع آغاز واکسیناسیون طلاب و اساتید حوزه های علمیه مرداد و شهریور سال 1400 با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همزمان با آغاز واکسیناسیون اساتید دانشگاه و معلمان آموزش و پرورش واکسیناسیون اساتید حوزه های علمیه نیز آغاز می شود.

 حجت الاسلام پناهی در گفت و گو با خبرگزاری حوزه با اعلام خبر آغاز واکسیناسیون اساتید، کادر مدارس و طلاب محصل حوزه های علمیه گفت: با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همزمان با آغاز واکسیناسیون اساتید دانشگاه و معلمان آموزش و پرورش؛ واکسیناسیون اساتید، کادر مدارس و طلاب محصل  حوزه های علمیه نیز آغاز می شود.

مدیر امداد و سلامت حوزه های علمیه، بیان داشت: با توجه به اولویت برگزاری دروس حوزوی به صورت حضوری در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ و طبق هماهنگی های صورت گرفته با وزارت بهداشت؛ اساتید، کادر آموزشی و طلاب حوزه های علمیه از تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ می توانند با مراجعه به سامانه پیشخوان، استان و شهر محل تزریق واکسن خود را انتخاب نمایند.

وی افزود: تاریخ و محل دقیق تزریق واکسن کرونا ویروس از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود. حجت الاسلام پناهی خاطرنشان کرد: زمان تزریق واکسن اساتید و کادر آموزشی مدارس علمیه از ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ لغایت ۱۴۰۰/۰۵/۱۹  زمان تزریق واکسن طلاب محصل از ۰۵/۳۰/ ۱۴۰۰ لغایت ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ خواهد بود.

منبع: خبرگزاری حوزه