زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی حوزه علمیه در سال 1399

زمان دقیق برگزاری آزمون ورودی حوزه علمیه در سال 1399

زمان آزمون ورودی حوزه علمیه
تعداد بازديد : 609

زمان آزمون ورودی حوزه علمیه

سایت طلاب حوزه های علمیه: قابل توجه داوطلبان ورود به حوزه‌های علمیه

با لحاظ شیوع مجدد بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آزمون ورودی حوزه‌های علمیه برادران سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بصورت مجازی  در روز چهارشنبه مورخ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ برگزارخواهد شد.

کلیه داوطلبانی که در سامانه پذیرش حوزه های علمیه ثبت نام نموده‌اند(هرچند که ثبت نام آنان ناقص باشد) می توانند در این آزمون شرکت کنند.

افرادی که بدلیل عدم دسترسی به اینترنت و یا دلایل دیگر امکان شرکت در این آزمون را نداشته باشند، می‌توانند از طریق کمیسیون پذیرش اقدام نمایند، بدیهی است در این کمیسیون شایستگی‌های لازم علمی و شخصیتی برای ورود به حوزه بعنوان یکی از شاخصه‌های اصلی در نظر گرفته خواهد شد.


 

جهت سهولت و جلوگیری از هرگونه اشکال، نکات زیر و  را به دقت مطالعه فرمایید.

۱- هر داوطلب لازم است مطابق با آخرین پایه یا مقطع تحصیلی خود در یک گروه از گروه‌های آزمونی شرکت نماید.

۲- آزمون هر گروه در قالب 'گروه۱، گروه۲ و گروه۳ به صورت درس به درس و مطابق جدول زمانبندی در راهنمای آزمون برگزار خواهد شد.

۳- بعد از اتمام هر آزمون تا رسیدن زمان شروع آزمون بعدی باید منتظر بمانید.

۴- در صورت تاخیر حداکثر ۱۵ دقیقه بعد از شروع هر آزمون شما مجاز به ورود به آزمون بوده و بعد از گذشت این مدت سامانه اجازه ورود به شما را نخواهد داد. این مدت ۱۵ دقیقه جزء کل زمان آزمون است.

۵- داوطلبان گرامی به گروه، ساعت و عناوین آزمون­‌ها توجه داشته باشید و فقط در آزمون اختصاصی گروه تحصیلی خود طبق جدول گروه‌های تحصیلی شرکت کنید.

۶- جهت آمادگی بیشتر یک آزمون آزمایشی در روز شنبه مورخ ۲۱ تیر ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد که شما می­توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود از طریق سامانه شخصی، تبلت و یا گوشی همراه خود در این آزمون شرکت نمایید. داوطلبان جهت جلوگیری از اشکالات احتمالی ترجیحا از طریق سیستم شخصی و یا لپ تاپ اقدام نمایند.

۷- جهت جلوگیری از اشکالات احتمالی و همچنین آمادگی بیشتر، شرکت در آزمون آزمایشی تاکید می‌گردد.

۸- در صورت بروز مشکل هنگام آزمون جهت راهنمایی با شماره تلفن های ۰۲۵۳۲۱۳۵ داخلی‌های ۳۳۹، ۳۲۵ و ۳۲۱ تماس حاصل فرمائید.

 

 منبع: paziresh.ismc.ir