مسابقه فناور برتر وِیژه طلاب و خانواده آنان

مسابقه فناور برتر وِیژه طلاب و خانواده آنان

مسابقه فناور برتر ویژه طلاب
تعداد بازديد : 457

مسابقه فناور برتر ویژه طلاب

سایت آگهی طلاب: به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، به مناسبت 40 سالگی انقلاب، مسابقه فناور برتر ویژه طلاب و فرزندان آنان به همت مرکز مشاوره و مهارت آموزی این حوزه برگزار می‌شود.


بر اساس این گزارش، بررسی و شناسایی مهارت جویانی که در زمینه ی رسانه ای استعداد دارند، گستره فعالیت های مرکز مهارت آموزی حوزه از حوزوی به غیر حوزوی. و ..از اهداف این مسابقه عنوان شده است.
این مسابقه ویژه برادران شامل طلاب پایه های اول تا سوم و فرزندان طلاب  و روحانیون می شود که در رده سنی پایه ششم دبستان و متوسطه اول و دوم اشتغال دارند و دانش آموز هستند.


علاقمندان می توانند تا مورخ 12 بهمن در قالب موضوعات فراگیر (آزاد) و ویژه شامل: انقلاب اسلامی و به خصوص 40سالگی انقلاب با توجه به کلام مقام معظم رهبری و مناسبت تقویمی، آثار خود را بر روی CD و یا USB به همراه نام ونام خانوادگی ونام مدرسه به مسئول رسانه کلاس تحویل داده و او نیز به مسئول برگزاری مسابقات ارائه بدهد.
این مسابقه در زمینه رایانه ای در ضمن طرح پاورپوینت، تدوین و موشن گرافیک، بازی سازی آندروید و رایانه، عکاسی و گرافیک و ساخت وبلاگ و برنامه نویسی سایت می باشد.


علاقمندان می توانند برای کسب اطلاع و ثبت نام در کانال مرکز مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان به نشانیhttps://sapp.ir/edu.hozehkh97 مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 32008822 تماس بگیرند.

 

 

 

تاريخ انتشار : 01 / 11 / 1397 ساعت: