معرفی سایت ها و سامانه های حوزوی

معرفی سایت ها و سامانه های حوزوی

سامانه نجاح معاونت آموزش
تعداد بازديد : 19945

سامانه نجاح معاونت آموزش

سامانه خدمات اینترنتی ارائه الکترونیکی معاونت آموزش حوزه علمیه؛ برای دسترسی به پنل شخصی طلاب و نمایش کارنامه و نمرات وارد سامانه نجاح شوید

سایت مرکز خدمات (سخا)
تعداد بازديد : 542814

سایت مرکز خدمات (سخا)

مرکز خدمات حوزه های علمیه برای ارائه خدمات برای طلاب و روحانیون تاسیس شده است.

سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه های علمیه تحت عنوان “سخا” با هدف ارائه خدمات الکترونیکی به طلاب راه اندازی شده است. هر یک از طلاب می توانند با ایجاد یک حساب کاربری در سامانه فوق ، از خدمات الکترونیکی این سامانه بهره مند شوند. امکاناتی همچون دریافت وام ، استفاده از تسهیلات بیمه ، پرداخت اقساط و… از طریق سامانه سخا در اختیار کاربران قرار می گیرند. در ادامه مقاله قصد داریم نحوه ورود و عملکرد این سامانه را مورد بررسی قرار دهیم.

سامانه سمتا
تعداد بازديد : 2092

سامانه سمتا

سامانه سمتا دفتر تبلیغات اسلامی
این سامانه که زیر نظر دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم می باشد جهت اعزام مبلغ به اقصی نقاط کشور می باشد. این سامانه خدماتی شامل تشکیل پرونده تبلیغی ، عضویت در سایت ، پیگیری حکم تبلیغی ، پذیرش و تشکیل پرونده تبلیغی، درخواست کاربری برای نهادهای مرتبط و … می باشد.

پرتال طلبه (حوزه علمیه خواهران)
تعداد بازديد : 7394

پرتال طلبه (حوزه علمیه خواهران)

سایت آگهی طلاب: طلاب خواهر با ورود به سامانه یا نصب این اپلیکیشن می توانند به امکانات مختلف سامانه آموزش از جمله موارد زیر دسترسی داشته باشند :

سامانه سمتاز
تعداد بازديد : 991

سامانه سمتاز

سامانه مدیریت تربیتی تبلیغی اسلامی زنان (سمتاز)

مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران

 

 


سامانه سخا
تعداد بازديد : 212472

سامانه سخا

 سامانه مرکز خدمات حوزه یک سامانه ارائه خدمات اینترنتی جهت طلاب حوزه های علمیه کشور و قم می باشد که شامل خدماتی مانند خدمات بیمه تکمیلی و عمر، صندوق قرض الحسنه و وام، خدمات مسکن، خدمات تسهیلاتی ، خدمات فرهنگی و رفاهی ، رزرو هتل ، ثبت نام بیمه تکمیلی و عمر و دیگر خدمات حوزه علمیه جهت طلاب و روحانیون می باشد.


برای ورود به سامانه سخا اینجا کلیک کنید

 

توجه: به خاطر منقضی شدن گواهی اتصال ایمن سایت مرکز خدمات چند روزی هست که کاربران این سایت با مشکل ورود به پنل کاربری مواجه شده اند. برای رفع این مشکل اگر از مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده می کنید به قسمت تنظیمات بروید و مجوزهای لازم را غیرفعال کنید. 

 

و یا از مرورگر اکسپلورر  استفاده کنید و بعد از بروز خطا، روی گزینه ای که در تصویر زیر آمده کلیک کنید.

 

یا از مرورگر کروم استفاده کنید و بعد از بروز خطا، روی گزینه ای که در تصویر زیر آمده کلیک کنید.

 

 


 

سامانه نجاح
تعداد بازديد : 15080

سامانه نجاح

 

سامانه نجاح، سامانه  و نرم افزار جامع معاونت آموزش حوزه های علمیه کشور و قم می باشد. این سامانه خدمات مختلفی را به طلاب حوزه های علمیه کشور و قم ارائه می دهد که از جمله خدمات الکترونیکی و خدمات آموزشی سامانه نجاح حوزه علمیه و مرکز مدیریت شامل ثبت نام امتحانات کتبی و شفاهی ، انتخاب واحد ، نمایش کارنامه و ارزیابی تحصیلی ،  نتایج امتحانات و اطلاعیه های آموزشی و خدمات دیگر می شود.

برای ورود به سامانه نجاح اینجا کلیک کنید